Кількість румунських паспортів, виданих буковинцям невідома

- 02.10.2008 00:00
Кількість румунських паспортів, виданих буковинцям невідома

          Вже відомий той факт, що багато буковинців мають румунськи паспорти. Згідно з українським законодавством, подвійне громадянство заборонено. Хоча кримінальна відповідальність кримінальним кодексом України не передбачена, проти такіх громадян  може бути порушена процедура позбавлення громадянства України. Але можна з упевненістю казати, що у МЗС кількість румунських паспортів, які мають громадяне України невідома, та цією проблемою влада  не займається. 

         Богдан Онуфрик, керівник пресс служби Чернівецької ОДА  "Проблеми напливу румун на Буковину немає, проблеми румунських паспортів також немає" ( 5 канал).

         Отримати румунський паспорт не є складним завданням - достатньо надати документи, що родичі претендента проживали на території Румунії до 40-р. XX сторіччя. У цьому політика Румунії нагадує політику Россії по відношенню до Кавказу та Криму.

         Хочеться звернути увагу на те, що Румунія піднімає  питання делімітації кордонів. Колишній міністр закордонних справ Румунії Адріан Северін, який нині очолює комітет із співробітництва ЄС-Україна в Європарламенті, закликає Україну не псувати відносини з Румунією «через кілька зайвих квадратних кілометрів континентального шельфу». (Про це заявив Адріан Северін у своїй статті для «Дзеркала тижня» № 35 від 20.09.2008р.) Відомо й той факт, що в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулося заключне засідання за позовом, поданим Румунією проти України щодо розмежування морського кордону між двома державами в Чорному морі. Справу розглядає колегія з 15 суддів, а також два незалежні представники від кожної зі сторін. Вони мають ухвалити остаточне рішення, яке оприлюднять не раніше 2009 року. Нагадаємо, що у вересні 2005 року Румунія передала на розгляд Міжнародного суду ООН питання про делімітацію континентального шельфу та виняткових економічних зон між двома країнами в Чорному морі. Основним спірним питанням є юридичний статус острова Зміїний. Київ вважає його островом, придатним для життя і господарської діяльності, що передбачає його право на континентальний шельф і виняткову економічну зону. Бухарест називає Зміїний скелею. Отже, відповідно до конвенції ООН з морського права 1982 року, він не має права ні на континентальний шельф, ні на виняткову економічну зону.

          www.bukovina.biz.ua

       


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Чому банк може заблокувати карту? 5 причин блокування карток Чому банки в Україні можуьб заблокувати вашу картку? Розповімо основні причини
- 07.04.2025 15:47
Почему банки в Украине заблокируют вашу карту? 5 причин Основные причины блокировки карты
- 01.04.2025 16:49
Як прийняти спадщину якщо чоловік за кордоном? Якщо ви перебуваєте за кордоном і хочете оформити спадщину в Україні, це можливо. Для цього потрібно подати заяву про прийняття спадщини, завірену нотаріально.
- 01.04.2025 11:37
Як вирахувати свій грошовий код? Багато психологів, езотериків і практик фінансового благополуччя стверджують, що гроші притягуються не
- 30.03.2025 13:09
Як перевірити справжність купюри долар? снує кілька способів перевірити справжність купюри в доларах, використовуючи її грошовий код:
- 29.03.2025 09:04
Как высчитать свой денежный код Практика привлечения денег: как высчитать свой денежный код и написать его на купюре $1
- 26.03.2025 10:06
Зближення між Вашингтоном і Москвою з питань виборів в Україні викликає стурбованість Україна злякалася, оскільки США та Росія наполягають на проведенні виборів, пише Політико.
- 24.03.2025 15:56
Чому принцеса Діана не спілкувалася із сестрою Як відомо, принцеса Діана виросла в багатодітній сім'ї – мала
- 24.03.2025 12:14

Всі новини